مقالات

کاربرد سیستم های امنیتی و حفاظتی

یکی از مخاطراتی که می تواند امنیت فیزیکی یا روانی یک مکان و یا اموالی را به خطر بیندازد، احتمال سرقت آنها می‌باشد. اخیرا ،کاربرد سیستم های امنیتی و حفاظتي به منظور كاهش جرم و جنایت و سرقت اموال در حال افزايش بوده است و با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دانش این سیستم ها نیز در زمینه سخت افزار و نرم افزار پیشرفت چشمگیری داشته اند. به گونه ای که سیستم های چند دهه پسش در مقایسه با سیستم های جدید و به روز شبیه به شوخی و در حد اسبای بازی می باشند.

سوالات متداول 2

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

سوالات متداول 3

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

کاربرد سیستم های امنیتی و حفاظتی

کاربرد سیستم های امنیتی و حفاظتی

کی از مخاطراتی که می تواند امنیت فیزیکی یا روانی یک مکان و یا اموالی را به خطر بیندازد، احتمال سرقت آنها می‌باشد. اخیرا ،کاربرد سیستم های امنیتی و حفاظتي به منظور كاهش جرم و جنایت و سرقت اموال در حال افزايش بوده است و با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دانش این سیستم ها نیز در زمینه سخت افزار و نرم افزار پیشرفت چشمگیری داشته اند. به گونه ای که سیستم های چند دهه پسش در مقایسه با سیستم های جدید و به روز شبیه به شوخی و در حد اسبای بازی می باشند.

ضمن اين که برخی سیستم های امنيتي در مراكز کسب و کار و خانه ها نسبتا يك امر اساسي محسوب مي شوند، برخی از آنها با ترکیب هاي پیشرفته تر و بسیار حساس تر موجود مي باشند، که تنها در چند سال گذشته در دسترس افراد قرار گرفته اند. در نتیجه، صاحبان ملک هاي تجاری و صاحب خانه ها در حال حاضر با انواع مختلفي از اين سيستم هاي امنيتي و حفاظتی رو به رو هستند و انتخاب هاي متعددي برایشان موجود است كه بايد با توجه به نیازهای خود انتخاب مناسبي داشته باشند.

اكثر سیستم های امنیتی امروزه، صرف نظر از نوع، اجزای استانداردي مانند واحد پردازش (که به عنوان سی پی یو عمل می کند)، سنسور، صفحه کلید و ریموت برای ورودی و کنترل، و دستگاه های هشدار و آژیر دارا مي باشند. از اين رو، شما می توانید بسیاری از ویژگی های متمایز و دسته هايي که مربوط به نیازهای مسکونی یا دفاتر و مراكز تجاري خاص مي باشند را پیدا کنید.

با توجه به کاربردهای متفاوت ، سیستم های امنیتی و حفاظتی در چند دسته طبقه بندی می شوند:

سیستم های امنیتی بی سیم

قابلیت اتصال به شبکه بی سیم به شما این امکان را می دهد که به صورت لحظه ای و آنلاین محل مورد نظر خود را زیر نظر بگیرید. برای جلوگیری از نفوذ سارقین احتمالی، سیستم های امنیتی بی سیم بسیار موثر و کارآمد خواهند بود.

سیستم های نظارت ویدیویی

یک سیستم نظارت ویدئویی کارآمد است که علاوه بر اینکه عامل بازدارنده ای برای سارقین احتمالی است، در مراحل بعدی شناسایی و دستگیری آنها را نیز راحت تر می کند.

سیستم های حفاظتی با کنترل دسترسی

با این نوع از سیستم های امنیتی شما قادر خواهید بود که مجوز ورود به بخش های مشخصی از ملک خود را برای افراد خاصی مجاز کنید.

Get One Step Ahead Of Disease

Imperdiet aliquet est vel nulla turpis eu consequat ullamcorper a egestas suspendisse faucibus eu velit, phasellus pulvinar lorem et libero et tortor, sapien nulla.

اسکرول به بالا